​​ فیلم سینمایی دونده زمین

فیلم سینمایی دونده زمین

فیلم اکران نشده کمال تبریزی به شبکه نمایش خانگی می‌آید

ImageThumb2 فیلم سینمایی دونده زمین

فیلم سینمایی دونده زمین

فیلم سینمایی «دونده زمین» به کارگردانی کمال تبریزی که در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده بود، برای ورود به شبکه نمایش خانگی مجوز گرفت.

به گزارش نامه نیوز، در جلسات روزهای پنجم و دوازدهم مردادماه، شورای پروانه نمایش خانگی برای ۱۴ فیلم ایرانی مجوز صادر کرد.

اسامی فیلم‌هایی که در این جلسات مجوز گرفتند عبارتند از:‌ «چارسو» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی فرهاد نجفی، «نغمه‌های محمدی» به کارگردانی شهرام علیدی، محمدرضا ثانی و سیاوش ابراهیم‌زاده  و تهیه‌کنندگی محمدعلی حسین‌نژاد، «حبیب» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه‌کنندگی بهروز مفید، «گور به گور» به کارگردانی بهرنگ توفیقی  و تهیه‌کنندگی محمد رضا تخت‌کشیان، «فرزند افیون» به کارگردانی مجید جوانمرد و تهیه‌کنندگی حسن توکل‌نیا، «سه قدم تا حماسه» به کارگردانی ساسان نازی قمشلو و تهیه‌کنندگی امیرعلی محمدی، سریال «کلاه قرمزی ۹۳» به کارگردانی ایرج طهماسب و تهیه‌کنندگی حمید مدرسی.

«مجله قشنگ پدربزرگ» به کارگردانی عبدالرضا افشارزاده  و تهیه‌کنندگی پارسیان، «شرقی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی  عبدالرضا منجزی، «دونده زمین» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع‌نوری، «دوربین مخفی۳» به کارگردانی امیرحسین قهرایی و تهیه‌کنندگی میثم معراجی، «پیام سوق» به کارگردانی عباس رنجبر و تهیه‌کنندگی علی عزیزی، «پشت درهای بسته» به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیه‌کنندگی علی یاور و «شرم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عنایت‌الله قدوسی.

همچنین در این جلسات برای ۹ عنوان فیلم خارجی نیز پروانه نمایش صادر شد .

شجاع‌نوری در گفت‌و گویی در سال ۱۳۸۹ مورد این فیلم سینمایی توضیحاتی ارائه کرده بود: «فیلم راجع به یک هنرپیشه مشهور ژاپنی است که نذر کرد در سن ۶۰ سالگی دور دنیا را بدود. او پس از یک سال و اندی آمریکا و اروپا را دوید و در کشور ترکیه متوجه شد به سرطان لنفاوی مبتلا است. او با اراده استوار و با اعتقاد به خداوند زیرا بسیار به وجود خداوند ایمان دارد، راه را ادامه داد و به ایران رسید. ما نیز از او خواستیم تا در فیلم خودش بازی کند که قبول کرد و فیلم به کارگردانی کمال تبریزی ساخته شد.» او ادامه داد: «در فیلم امید بخشی بسیاری به همه انسان‌ها به خصوص بیماران سرطانی دیده می‌شود.»

در این فیلم بازیگرانی چون سحر خسرو احمدی، ناهید مسلمی، حسین عابدینی، تعدادی از هنرمندان نوجوان و خردسال و هازام کامپه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع http://namehnews.ir


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>