سریال پایتخت ۴

سریال پایتخت 4

سریال پایتخت ۴

سریال “نافذان دل” به کارگردانی “بهروز شعیبی” از شبکه‌ی یک سیما؛ “سالار” به کارگردانی “مهدی کرم پور” از شبکه‌ی دو سیما؛ “نشانه‌ها” به تهیه کنندگی “عباس نادران” از شبکه‌ی تهران، “رخصت” به تهیه کنندگی “علی میری رامشه” و”کربلایی کاظم” به کارگردانی “محمدحسین لطیفی” روی آنتن شبکه‌ی قرآن می‌روند.

* مجموعه‌های هفته‌ی دفاع مقدس

“معراجی‌ها” روی آنتن شبکه‌ی یک سیما

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛، “معراجی‌ها” در ۴۰ قسمت از شبکه‌ی یک سیما، “دولت مخفی” در بیست و شش قسمت و مجموعه‌ی ۱۰۰ قسمتی “کیمیا”، از شبکه‌ی دو سیما در ایام هفته‌ی دفاع مقدس روی آنتن می‌روند که ممکن است زمان پخش آن‌ها جابه جا شود.

در ادامه این گزارش، “نورالدین پسر ایران” و “۳۹ هفته” از شبکه‌ی تهران و “پرواز در ارتفاع صفر” به سفارش سیما فیلم در هفته‌ی دفاع مقدس روی آنتن می‌روند.

* معرفی ۹ سریال ویژه دهه‌ی فجر

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران، سریال ۳۰ قسمتی “گذر از رنج‌ها” از شبکه‌ی یک سیما، “شکوه یک زندگی” در سیزده قسمت از شبکه‌ی دو سیما، “ویندوز قرمز”، که اختصاص به فضای مجازی داشته از شبکه‌ی سه سیما، “شب کولی” در ۳۰ قسمت از شبکه‌ی تهران، “مهراب خاک” در سیزده قسمت از شبکه‌ی قرآن و مجموعه‌ی “شهیدان افراسیابی” به سفارش سیما فیلم در دست تهیه و تولید هستند.

* پایتخت ۴ ساخته می‌شود

بنابر این گزارش، فاطمی مدیر کل طرح و برنامه معاونت سیما، “پایتخت ۴” را سریال نوروزی ۹۴ شبکه‌ی یک سیما عنوان کرد و افزود: در نظر سنجی‌ها بالای ۸۰ درصد از مردم از پایتخت ۳ رضایت داشتند و با توجه به حواشی که بعضی از دوستان در مجلس ایجاد کردند، این کار مورد توجه اهالی مازندران و بیشتر مردم قرار گرفت.

وی ادامه داد: با گروه نویسندگان، تهیه کننده و کارگردان سریال پایتخت وارد مذاکره شده‌ایم، و پایتخت ۴ در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

بنا بر این گزارش، سریال‌های “خوشبختی در می‌زند” و “ویلای سمت چپ” از شبکه‌ی تهران روی آنتن خواهد رفت و در کنار آن به دلیل مقارن شدن ایام فاطمیه‌ی دوم با نوروز امسال برنامه‌های نوروز ۹۴ با همان حساسیت قبلی تهیه و تولید می‌شود.

* آثار تولید شده در نوبت پخش
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران، فاطمی با اشاره به آثار در نوبت پخش و سریال‌های روی آنتن گفت: راه شیری اثری در قالب ۲۴ قسمت از شبکه‌ی دو سیما پخش خواهد شد و سریال “خط” از شبکه‌ی سه سیما و “ستایش ۲” همچنان در حال پخش هستند و امیدواریم “ستایش ۳” به زودی کلید بخورد.

وی در خصوص سریال‌های “الف ویژه” تصریح کرد: سریال معمای شاه پیش بینی می‌شود که ۲۸ مرداد به صورت هفتگی روی آنتن شبکه‌ی یک سیما رود و انقلاب زیبا با مناسبت انقلاب اسلامی برای شبکه‌ی یک سیما در سال ۹۴ به زودی کلید می‌خورد.

فاطمی با اشاره به ساخت سریالی سیاسی به کارگرانی فریدون جیرانی اظهار داشت: “خانه‌ی امن” با مضمون سیاسی در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای شبکه‌ی یک سیما تولید می‌شود و سریال شهید ستاری و سریال “مربع، مثلث، دایره” به کارگردانی سروش صحت نیز در دست تولید است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران، سیروس مقدم پس از ساخت سریال مدینه که ویژه ماه مبارک رمضان ۹۳ شبکه‌ی یک سیما است، ساخت مجموعه‌ی “میکائیل” را آغاز خواهد کرد.

* سریال‌های در دست تولید شبکه‌های سیما

بنا بر این گزارش فاطمی مدیر کل طرح و برنامه‌ی معاونت سیما با اشاره به سریال‌های در دست تولید شبکه‌های سیما که امسال روی آنتن خواهند رفت، تصریح کرد: سریال “سرپناه” در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه از شبکه‌ی یک سیما، “گاهی به پشت سر نگاه کن” در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای و “باغ سردار” در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای و “زیر نور شمع” در ۱۸ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به کارگردانی ابراهیم فروزش و “هانیه” در ۱۳ قسمت روی آنتن شبکه‌ی دوم سیما خواهند رفت.

گفتنی‌است؛ دردسر‌های عظیم، در ۲۶ قسمت به تهیه کنندگی ایرج محمدی از شبکه‌ی سه سیما پخش می‌شود.

بنا بر این گزارش، فاطمی مدیر کل طرح و برنامه‌ی معاونت سیما با اشاره به ساخت سریال “پژمان ۲” گفت: ساخت سری دوم پژمان سفارش داده شده است که به محض فراهم شدن شرایط، پیش تولید آن آغاز می شود.

در ادامه این گزارش، سریال‌های “تلفن”، “تلخ و شیرین”، “همه چیز آنجاست”، “بهترین سال‌های زندگی”، “سوداگر” (ویژه‌ی هفته‌ی نیروی انتظامی) و “جشن طلاق” در دست تهیه و تولید است.

* “یادداشت‌های یک زن خانه‌دار” در شبکه چهار سیما

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران، مجموعه‌ی “یادداشت‌های یک زن خانه‌دار” اکنون در مرحله‌ی پیش تولید قرار گرفته و تست گریم هنرمندان در حال انجام است. این مجموعه به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به کارگردانی مسعود کرامتی روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

در ادامه این گزارش، سریال “جاده چالوس” در ۲۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به کارگردانی علیرضا داوری با محوریت طنز برای شبکه‌ی تهران ساخته می‌شود و به دنبال آن مجموعه‌ی “شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد” در ۷۰ قسمت روی آنتن شبکه‌ی تهران می‌رود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران، سریال “سه جلد” در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه به تهیه کنندگی جمال گلی و کارگردانی سامان مقدس و “رادیکال” در ۲۶ قسمت به تهیه کنندگی سعید پروینی، “سه نقطه” در ۹۰ قسمت به تهیه کنندگی سید حامد عقیلی در دست تهیه و تولید است.

* سریال ۹۰ قسمتی مهران مدیری در مرحله‌ی طرح و نگارش

بنابر این گزارش، مهران مدیری کارگردان موفق سریال‌های تلویزیونی مجموعه‌ای ۹۰ قسمتی را در ۳ فصل ۳۹ قسمتی با موضوع طنز اجتماعی در مرحله‌ی طرح و نگارش است.

در ادامه‌ی این نشست، فاطمی مدیر کل طرح و برنامه معاونت سیما با اشاره به دیگر سریال‌های در دست تولید شبکه‌های تلویزیونی گفت: “همسفران خورشید” در ۱۳ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای ، “فراخوان”، “نرجس خاتون”، “او ما را دوست دارد”، ” پرده نشین”، “بی انتها” سریال‌های سفارش داده شده‌ی شبکه‌ی قرآن در سال ۹۴ است.

این گزارش می‌افزاید؛ فریبرز عرب نیا، کارگردانی مینی سریال “رنگ شک” را در ۶ قسمت برای سیما فیلم کارگردانی می‌کند.

در ادامه این نشست، سریال‌هایی چون “چشم سوم”، “انقلاب دوم”، ” پسران سپید رود”، “گمشده در سراب”، “قصه‌های در گوشی”، ” ۸۸ متر”، “قحطی بزرگ”،” شهردار” و “خبرنگاران” در دست طرح و تولید است.

منبع http://55online.ir/

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *