دعوت به همکاری پاره وقت و تمام وقت در زمینه ی علمی آموزشی در سراسر کشور

 یکی از فعالیت های نسبتا بکر در فضای آموزشی کشور حرکت در زمینه رباتیک است.

آموزش ربات ها به کودکان و نوجوانان از ۳ تا ۱۶ سال علاوه بر دارا بودن هیجانات خاص برای آنها می تواند بار اقتصادی و نیز معنوی مناسبی را برای علاقه مندان به کار به وجود بیاورد.

شرکت صنایع رباتیک آراد با شماره ثبت ۳۹۲۵۹ و با دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت آموزش و پرورش ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، وزرات صنعت معدن و تجارت و نیز مجوز ایزو ۹۰۰۱ در مدیریت و نیز حضور در سمینار ها و کنفرانس های مختلف در عرصه مدیریت و آموزش شرایط مناسبی را برا علاقه مندان به این حوزه فراهم نموده است.

از آنجا که ممکن است بسیاری از متقاضیان همکاری آشنایی های لازم را با علم رباتیک نداشته باشند کارگاه های آموزشی مجازی ( مشابه دانشگاه های مجازی ) برای متقاضیان برگزار می گردد تا دغدغه آموزش به طور کامل بر طرف گردد.

برای شروع همکاری با آراد می بایست ابتدا فایل آشنایی با آراد را دانلود نموده و پس از مطالعه و در صورت موافقت با کلیت موضوع فرم پذیرش را دانلود و به ایمیل aradco1393@gmail.com ارسال نمایید.

در صورت ابهام در موضوع یا سوال در مورد شرایط کار حتما فرم را تکمیل نموده تا همکاران دفتر مرکزی آراد شما را در جزییات کامل طرح قرار داده و در صورت توافق طرفین ( آراد و متقاضی ) همکاری آغاز گردد.

دانلود فایل آشنایی مقدماتی با آراد

دانلود فرم پذیرش

**************************

لینک فایل ها به طور جداگانه برای مدیر سایت برای لینک دادن

لینک فایل آشنایی :

لینک فرم پذیرش :

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *