​​ طرح بی نهایت رایتل
Xبستن تبلیغات
>

طرح بی نهایت رایتل

tabrizpatogh.in 2014 05 24 08 17 17 طرح بی نهایت رایتل

هزینه فعال سازی این طرح ماهیانه ۵۰ هزار تومان بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده بوده که طبق آن مشترک با پرداخت این مبلغ می‌تواند از مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای و اینترنت استفاده کند.

مشترکین دائمی رایتل می توانند با طرح بی نهایت رایتل، باخیال راحت مکالمه کنند، پیامک بزنند و از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرند.

به گزارش ایتنا از روابط عمومی رایتل، مشترکان دائمی این اپراتور می‌توانند با استفاده از طرح بی‌نهایت، بدون نگرانی از صورتحساب خود به هر میزان که تمایل دارند با رعایت سقف مصرف منصفانه از مکالمه صوتی، پیامک و اینترنت استفاده کنند.

براساس این گزارش هزینه فعال سازی این طرح ماهیانه ۵۰ هزار تومان بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده بوده که طبق آن مشترک با پرداخت این مبلغ می‌تواند از مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای و اینترنت استفاده کند.

خرید این طرح به صورت ۳ ماه یک بار است که پس از آن مشترک می‌تواند ماهانه از ۱۰.۰۰۰ دقیقه مکالمه، ۱۰.۰۰۰ پیامک و همچنین ۱۰.۰۰۰ پیام چند رسانه‌ای درون شبکه و همچنین ۵۰۰ دقیقه مکالمه صوتی و ۵۰۰ پیامک خارج از شبکه رایتل(تماس با سایر اپراتورها یا تلفن های ثابت) به همراه ۳۰ گیگابایت اینترنت پرسرعت رایتل(۱۰ گیگابایت + ۲۰ گیگابایت ساعات افت مصرف) استفاده کنند.

لازم به ذکر است هیچ گونه ودیعه ای در این طرح از مشترکین رایتل دریافت نخواهد شد.

مشترک دارای طرح بی‌نهایت در صورت عبور از سقف‌های مجاز تعیین شده در هر یک از سرویس‌ها، تنها در همان سرویس با تعرفه های عادی رایتل شارژ و مبلغ مذکور در قبض مشترک اعلام خواهد شد.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده(VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به سرویس‌های چندرسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>