​​ برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل
Xبستن تبلیغات
>

برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

world cup 2014 2 برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرح زیر است:

(ساعت بازیها به وقت تهران است)
مرحله گروهی
جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) :
بازی شماره (۱)؛ گروه A: برزیل – کرواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن):
بازی شماره (۲)؛گروه A: مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۳)؛گروه B: اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
شنبه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن):
بازی شماره (۴)؛گروه B: شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۵)؛گروه C: کلمبیا – یونان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۶)؛گروه D: اروگوئه – کاستاریکا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
یکشنبه ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن):

بازی شماره (۷)؛گروه D: انگلیس – ایتالیا (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۸)؛گروه C: ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۵:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۹)؛گروه E: سوئیس – اکوادور (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۱۰)؛گروه E: فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.

دوشنبه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن):
بازی شماره (۱۱)؛گروه F: آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۱۲)؛گروه G: آلمان – پرتغال (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۱۳)؛گروه F: نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
سه شنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن):
بازی شماره (۱۴)؛گروه G: غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۱۵)؛گروه H: بلژیک – الجزایر (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۱۶)؛گروه A: برزیل – مکزیک (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
چهارشنبه ۲۸ خرداد (۱۸ ژوئن):
بازی شماره (۱۷)؛گروه H: روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۱۸)؛گروه B: استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۱۹)؛گروه B: اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
پنجشنبه ۲۹ خرداد (۱۹ ژوئن):
بازی شماره (۲۰)؛گروه A: کامرون – کرواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۲۱)؛گروه C: کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۲۲)؛گروه D: اروگوئه – انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
جمعه ۳۰خرداد (۲۰ ژوئن):
بازی شماره (۲۳)؛گروه C: ژاپن – یونان (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۲۴)؛گروه D: ایتالیا – کاستاریکا (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۲۵)؛گروه E: سوئیس – فرانسه (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
شنبه ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن):
بازی شماره (۲۶)؛گروه E: هندوراس – اکوادور (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۲۷)؛گروه F:آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۲۸)؛گروه G: آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰ بامداد) ::
.
یکشنبه ۱ تیر (۲۲ ژوئن):
بازی شماره (۲۹)؛گروه F: نیجریه – بوسنی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۳۰)؛گروه H: بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۳۱)؛گروه H: کره جنوبی – الجزایر (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
.
دوشنبه ۲ تیر (۲۳ ژوئن):
بازی شماره (۳۲)؛گروه G: آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۳۳)؛گروه B: استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۳۴)؛گروه B: هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
سه شنبه ۳ تیر (۲۴ ژوئن):
بازی شماره (۳۵)؛گروه A: کرواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۳۶)؛گروه A: کامرون – برزیل (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۳۷)؛گروه D: کاستاریکا – انگلیس (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۳۸)؛گروه D: ایتالیا – اروگوئه (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
چهارشنبه ۴ تیر (۲۵ ژوئن):
بازی شماره (۳۹)؛گروه C: ژاپن – کلمبیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۴۰)؛گروه C: یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۴۱)؛گروه F: نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۴۲)؛گروه F:ایران – بوسنی(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
پنجشنبه ۵ تیر (۲۶ ژوئن):
بازی شماره (۴۳)؛گروه E: هندوراس – سوئیس (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۴۴)؛گروه E: اکوادور – فرانسه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۴۵)؛گروه G: پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۴۶)؛گروه G: آمریکا – آلمان (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
جمعه ۶ تیر (۲۷ ژوئن):
بازی شماره (۴۷)؛گروه H: الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۴۸)؛گروه H: کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

**مرحله یک هشتم پایانی**
شنبه ۷ تیر (۲۸ ژوئن):
بازی شماره (۴۹)؛ اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.

یکشنبه ۸ تیر (۲۹ ژوئن):
بازی شماره (۵۰)؛ اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۵۱)؛ اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
دوشنبه ۹ تیر (۳۰ ژوئن):
بازی شماره (۵۲)؛ اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۵۳)؛ اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
سه شنبه ۱۰ تیر (۱ جولای):
بازی شماره (۵۴)؛ اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۵۵)؛ اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
چهارشنبه ۱۱ تیر (۲ جولای):
بازی شماره (۵۶)؛ اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

**مرحله یک چهارم پایانی**

جمعه ۱۳ تیر (۴ جولای):

بازی شماره (۵۷)؛ برنده دیدار شماره (۵۳) با برنده دیدار شماره (۵۴) (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):
بازی شماره (۵۸)؛ برنده دیدار شماره (۴۹) با برنده دیدار شماره (۵۰) (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۵۹)؛ برنده دیدار شماره (۵۵) با برنده دیدار شماره (۵۶) (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
.
یکشنبه ۱۵ تیر (۶ جولای):

بازی شماره (۶۰)؛ برنده دیدار شماره (۵۱) با برنده دیدار شماره (۵۲) (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

**نیمه نهایی**

چهارشنبه ۱۸ تیر (۹ جولای):
بازی شماره (۶۱)؛ برنده دیدار شماره (۵۷) با برنده دیدار شماره (۵۸) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
.

پنجشنبه ۱۹ تیر (۱۰ جولای):
بازی شماره (۶۲)؛ برنده دیدار شماره (۵۹) با برنده دیدار شماره (۶۰) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):
بازی شماره (۶۳)؛دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):
بازی شماره (۶۴)؛فینال – (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::


ساعت بند چرم زنانه طرح بهار



ارسال نظر






>