سریال های ماه رمضان کی تمام می شود؟

مجموعه اپیزودیک «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در شبکه تهران با پخش ۲۶ قسمت و با پخش آخرین قسمت از این مجمموعه، روز سه شنبه به کار خود پایان داد.

as

طبق جدول پخش در نظر گرفته شده، «مادرانه» دومین سریالی است که آخرین قسمت از مجموعه خود را چهارشنبه شب، ۱۶ مرداد ماه به روی آنتن می‌برد.

این سریال به کارگردانی جواد افشار هر شب ساعت ۲۱ از شبکه سه پخش می‌شد و با پخش قسمت ۲۷ به پایان می‌رسد.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: اردلان تمجید ۲۰ سال پیش، پس از‌ رها کردن نامزد سابقش مریم، با زنی متمول به نام رعنا ازدواج می‌کند. حالا این ازدواج به جدایی رسیده و زن، بچه‌هایش را می‌خواهد، ولی مرد امتناع می‌کند.

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، شقایق فراهانی، مهرداد ضیایی، عباس غزالی، هستی مهدوی‌فر از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال «خروس» آخرین قسمت از مجموعه خود را پنج‌شنبه، هفدهم مرداد ماه پخش می‌کند. این مجموعه با پخش قسمت ۲۳ به پایان می‌رسد.

سریال «خروس» به کارگردانی سعید آقاخانی هر شب ساعت ۲۱ و ۴۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود و حمید لولایی، جواد رضویان، یوسف تیموری، اکبر اکبری مبارکه، مرضیه صدرایی، سپند امیر سلیمانی، مهسا کریم‌زاده، ملیکا شریفی نیا، دانیال معصومی، سیروس میمنت، بهشاد شریفی، حمید لیقوانی، کریم قربانی، عاطفه قربانی و عزت الله مهر آوران دراین سریال نقش‌آفرینی می‌کنند.

«خروس» روایتی است از زندگی پدری که دچار مشکل غیرمنتظره‌ای می‌شود. این مشکل خانواده را به تکاپو می‌اندازد و پسر خانواده با همفکری دوستانش تلاش می‌کند تا چاره‌ای برای رفع این مشکل بیاندیشند. در نقشه بچه‌ها، مغز متفکر یک خروس است.

آخرین قسمت از مجموعه «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی شنبه، نوزدهم مرداد ماه پخش می‌شود. این مجموعه نیز با پخش قسمت ۲۶ به پایان می‌رسد.

این سریال به کارگردانی «محمدحسین لطیفی» در ایام ماه مبارک رمضان ساعت ۲۲ و۳۰ از شبکه یک پخش می‌شود.

سریال «دودکش» درباره دو خانواده است که زندگی ساده‌ای دارند و یک قالیشویی را اداره می‌کنند، اما هر بار ماجرا‌ها و مسایلی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد.

بهنام تشکر، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، الناز حبیبی، نگار عابدی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *