چرا اسم سریال را “دودکش” گذاشتید؟

الناز حبیبی که ایفاگر نقش عالیه در سریال «دودکش» محمد حسین لطیفی است، می‌گوید: «دودکش» به سبب اینکه مشکلات جامعه و افراد را به شکل کمدی بیان می‌کند، یک کمدی درام است نه طنز.

الناز حبیبی: «دودکش» برایم تجربه خوبی بود و آن را دوست دارم. ما در «دودکش» تلاشمان را کردیم تا مردم را پای تلویزیون بنشانیم تا با داستان ارتباط برقرار کنند؛ امیدوارم بینندگان هم «دودکش» را دوست داشته باشند.

 

دودکش

وی در ادامه درباره بازی‌اش در کنار تیرانداز‌، برق‌نورد‌ و تشکر در سریال محمد حسین لطیفی، توضیح داد: کار کردن با تئاتری‌ها برایم جذاب است؛ چرا که خیلی چیزها را از آنها یاد می‌گیریم و «دودکش» تجربه خیلی خوبی برایم بود و دوستش داشتم چرا که بازی در کنار بازیگران با تجربه کمک زیادی به بازیگران می‌کند.

بازیگر نقش «عالیه» همچنین با اشاره به نقشش در سریال ماه رمضان شبکه اول، یادآور شد: «عالیه» در «دودکش» دانشجوی جانورشناسی است و به خاطر شرایط زندگی‌اش و از دست دادن خانواده‌اش برای رشته پزشکی در دانشگاه شرکت می‌کند و در دانشگاه تهران در رشته جانور شناسی قبول می‌شود او در کنار خانواده دختر عموی خود که سیما تیرانداز کاراکترش را بازی می‌کند زندگی می‌کند و علاقه زیادی به آنها دارد اما گاهی احساس می‌کند یک آدم اضافی است در حالی که اصلا این طور نیست و عفت و خانواده‌اش عالیه را دوست دارند.

sa

حبیبی در پایان گفت‌وگوی خود درباره اسم سریال «دودکش» به ایسنا گفت: طبق صحبت‌های آقای لطیفی که گفته بودند ما در حال حاضر در یک فضای پر از دود هستیم و اگر یک دودکش بود مردم راحت‌تر می‌توانستند همدیگر را ببینند و درک کنند. نام «دودکش» قرار نیست در قصه وارد شود و دلیلش فقط به صحبت‌های کارگردان برمی‌گردد.

منبع: ایسنا

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *