فال روزانه ۸ فروردین ۹۲

فال روزانه ۸ فروردین ۹۲

فال امروز پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ – ۲۸ مارچ ۲۰۱۳

فروردین: اگر امروز همسرتان به نظر کمی بدخلق و بهانه گیر می باشد، بهتر است در مورد علت این مسئله فکر کنید. البته ممکن است تقصیر از شما و غیبت های بی سابقه و کار زیاد شما نباشد. ولی این که تا چه حد بخواهید به همسرتان توجه کنید به خودتان بستگی دارد.

اردیبهشت: آیا امروز همه چیز را کمی جدی نمی گیرید؟ مطمئناً طولی نمی کشد که شما کاملاً تحریک شده و جوش بیاورید. هم چنین اگر امروز دوستانتان یا کسی که دوست دارید سرگرم کاری باشد و وقت دیدن شما را نداشته باشد، کمی احساس حسادت می کنید. گرچه که غرور شیر اجازه جار و جنجال راه انداختن به شما نمی دهد. اما در این زمان شما نمی توانید از این امر خودداری کنید.


خرداد: خبر جالبی به شما می رسد،که باعث می شود به آن فکر کنید.موضوعی که دیروز به نظرتان بد می آمد،اکنون به خوبی انجام می شود اما هنوز می توانید قبل از این که به شخصی بگویید از او خوش تان می آید،خوب فکر کنید.

تیر: شما قصد دارید طرحهای خود را ترک کنید . اما این کار را نکنید. زیرا امشب شما چند معاشرت غیر منتظره خواهید داشت. اگر بخواهید عملیات را به شیرنی ادامه دهید سعی کنید با نزاکت باشید. همان طور که می دانید همیشه ستایش بهتر از انتقاد است.


مرداد: ستارگان پیشنهاد می کنند به موجودی خود خوب فکر کنید و تصمیمات جدید بگیرید. اگر به خاطر ولخرجی این ماه پول کمی داشته اید اکنون زمان مناسبی است تا به موجودی خود رسیدگی کنید .شاید لازم باشد کمی بیشتر صرفه جویی کنید تا متوجه شوید که چطور می توانید از پولهایتان استفاده بهینه ببرید. اگر امروز قصد معاشرت دارید لازم است که کارهای فرهنگی یا برانگیزاننده انجام دهید.


شهریور: مجدداً مثبت فکر می کنید و متوجه می شوید که نگرانی های دیروز آن قدرها هم جدی نبودند.مسائل مادی پیشرفت می کنند و این موضوع خوشحالتان می کند.صحبت با فردی با تجربه یا مسن مفید و سود بخش است و ذهنییت جدیدی به شما می دهد.


مهر: تصمیم دارید زندیگ را بربنای محکم تری قرار دهید. می خواهید با اراده قوی و مصمم مشکلات را از سر راه خود بردارید. مهم ترین کاری که باید انجام دهید آرامش است و نباید به خودتان سخت بگیرید. همسرتان، دوستان و خویشاوندان مطمئناَ شما را به خاطر خودتان می خواهند نه به خاطر استفاده


آبان: امروز کسانی اطراف شما را احاطه کرده اند که قانع شده اند بهتر از شما می دانند و نمی توانند جلوی زبانشان را بگیرند.شما به زودی از نصایح پایان ناپذیر آنها خسته می شوید به خصوص اگر خودتان از آنها تقاضای هم فکری نکرده باشید.ممکن است ساکت کردن آنها غیرممکن باشد چرا که آنها تصور می کنند شما در اشتباه هستید و آنها درست می گویند.شما با این موافق نباشید ولی صحبت های آنها ارزش گوش کردن را دارد چرا که بارقه هایی از حقیقت را نیز در میان صحبت هایشان ببینید.


آذر: سطحی زندگی کردن از خصوصیات شما نیست.دوست دارید به عمق همه چیز پی ببرید بنابراین امروز در مورد یک مشکل احساسی به طور عمقی بررسی می کنید.خوشبختانه می توانید همه مشکلات را با توجه به خصوصیت روانشناختی درونی که دارید حل کنید و این کارها را انجام دهید بدون اینکه کسی را مجبور کنید شما را تایید کند.


دی: از هر کسی که در موضع قدرت است امروز کناره گیری کنید چون خیلی زیاده خواه و مشکل هستند و بحث و جدل می کنند. مواظب باشید که خودتان هم تبدیل به یکی از آن آدم ها نشوید چون هیچ نفعی برایتان در بر ندارد. محکم ایستادن و از عقاید خود دفاع کردن یک بحث است ولی وقتی که مسئله جنگ منیت ها می شود دیگران احساس خوبی از این مسئله نخواهند داشت.

بهمن: بسیار فعال و کمی هم خسیس شده اید. به دلایل خاص ناگهان تصمیم گرفته اید پولی را که برای به دست آوردنش سخت کار کرده اید جمع کنید و برایتان مهم نیست که نتیجه اش چه می شود. انتظار دارید نتیجه تلاش هایتان را ببینید . اگر کسی بخواهد از شما سوء‌استفاده کند خدا به داد او برسد زیرا اعتماد به نفس و اراده فوق العاده ای دارید.

اسفند: هر چه قدر هم که برای نظر یک نفر احترام قائل هستید، اما عاقلانه نیست اجازه دهید بر تصمیم شما اثر بگذارد. تغییرات اخیر بسیار اتفاقی بوده است و شما تنها کسی هستید که می دانید چه طور آرزوها، امیدها و رویاهایتان را به دست آورید

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *