برنامه “مردان آهنین” در عید نوروز ۹۲

برنامه “مردان آهنین” از عید نوروز ۹۲ حذف شد/ کلاه قرمزی در عید نوروز ۹۲

معاون سیما در نشست تشریح ویژه برنامه‌های نوروزی، از ویژه برنامه‌های متفاوت برای انتخابات سال آینده، تلاش برای پخش «کلاه‌قرمزی ۲»، منتفی بودن راه‌اندازی شبکه‌های کابلی، کاهش ۵۰ درصدی بودجه صداوسیما، راه‌اندازی چند شبکه ورزشی و … خبر داد.

دکتر علی دارابی، معاون سیما عصر روز شنبه – ۱۹ اسفند ماه – در نشست خبری با حضور خبرنگاران که در سالن تشریفات مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، به تبیین مهمترین موضوعات و سیاست‌های سیما در سال جدید و تشریح برنامه‌های جدید شبکه‌های مختلف سیما پرداخت.

رویکرد تلویزیون در نوروز ۹۲ امیدآفرین است
دکتر دارابی درباره رویکرد و گفتمان اصلی ویژه برنامه‌های تلویزیون در نوروز ۹۲ اظهار کرد: در سال جدید چهار رویکرد و گفتمان اصلی ویژه برنامه‌های تلویزیون شامل شادی و نشاط اجتماعی، مفاهیم معنوی و آموزنده، ترویج همدلی و وحدت ملی و همچنین معرفی دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های کشور در سالی که گذشت با رویکرد امیدآفرین خواهد بود.

«کلاه قرمزی» در جدول پخش نوروزی قرار دارد
معاون سیما در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره اینکه آیا «کلاه قرمزی» در برنامه پخش نوروز ۹۲ قرار دارد گفت: دوستان در شبکه دو این موضوع را مدیریت می‌کنند و طبق گزارش مدیر شبکه دو (علی بخشی‌زاده)، «کلاه قرمزی» در جدول پخش نوروزی قرار دارد. البته اختلاف‌نظر میان تهیه‌کننده و شبکه وجود دارد که طبیعی است. گفت‌وگوهایی در حال انجام است تا طرفین به توافق برسند.

منبع: فرارو

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *