لباس هایی که شما را لاغر نشان می دهند

لباس هایی که شما را لاغر نشان می دهند

خطوط افقی ظاهر پهن تری داده و با پوشیدن آنها خطوط بدن عریض دیده می شوند ، لباس هایی داشته باشید که خطوط عمودی داشته باشند چرا که خطای دید ایجاد کرده و بلندتر و لاغرتر دیده می شوید

بسیاری از زنان دوست دارند لاغرتر از آنچه که هستند به نظر برسند، اگرچه رژیم غذایی و ورزش می تواند خوب باشد ولی ممکن است یک فرد لاغر نیز با شیوه غلط لباس پوشیدن خود را چاق جلوه دهد…

۱) خطوط عمودی
به گزارش ته پاتوق خطوط افقی ظاهر پهن تری داده و با پوشیدن آنها خطوط بدن عریض دیده می شوند ، لباس هایی داشته باشید که خطوط عمودی داشته باشند چرا که خطای دید ایجاد کرده و بلندتر و لاغرتر دیده می شوید.

۲) مشکی
یک حقیقت کلی این است که رنگ سیاه ظاهر را لاغرتر نشان می دهد. می توانید از شلوار جین مشکی ، یا کت و تاپ مشکی استفاده کنید.

۳) تاپ و پیراهن های بلند
به جای لباس ها و تاپ هایی تا کمر، از لباس هایی از استفاده کنید که بلندتر و تا زیر باسن هستند. بلوزهایی با اندازه تا کمر مشکل شما را که احتمالا از شکم و ران هاست بیشتر نمایش می دهد و مطمئنا شما این را نمی خواهید. با تاپ و پیراهن های بلندتر لاغرتر نیز دیده می شوید.

۴) پیراهن به جای تی شرت
به جای تی شرت از پیراهن استفاده کنید چرا که تی شرت ها بدون شکل خاصی هستند و ممکن است برخی نقاط از بدن را چاق نشان دهند.

۵) کت های شبک مردانه
کت ها از این جهت که یک ظاهر نیمه رسمی دارند و به گزارش سایت پاتوق دات آی آر بسیار هوشمندانه محسوب می شوند.

۶) لباس هایی با سایه رنگ های تیره
اگر شما از جمله افرادی هستید که وزن زیادی دارید باید در کمد خود بیشتر لباس های تیره داشته باشید. به این معنی که بیشتر باید رنگ های مشکی ، آبی نیلی، بنفش، سبز تیره، زرشکی و .. داشته باشید تا رنگ های روشن مانند سفید، زرد لیمویی، آبی روشن، صورتی و دیگر رنگ های روشن. سایه رنگ های روشن بیشتر تمایل دارند تا شکل واقعی بدن را نشان دهند و این دقیقا چیزی است که شما نمی خواهید!

۷) کفش های پاشنه دار
پاشنه کفش نه تنها شما را بلندتر می کند بلکه کمک می کند تا لاغرتر دیده شوید. از آنجا که ساختار کلی شما بلند تر دیده می شود وزن نیز در عین حال کمتر به نظر می رسد. البته پاشنه های بیش از حد بلند توصیه نمی شود بلکه ۲-۳ اینچ نیز می تواند فورا شما را لاغرتر نشان دهد.

منبع: parsino.ir

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *