سریال های نوروز ۹۲

سریال های نوروز ۹۲

سریال پایتخت۲ و ستایش۲ در حالی قرار است از شبکه های سوم و اول سیما پخش شود که هر دو مجموعه هنگام نمایش فصل اول، مخاطبان

سریال پایتخت ۲ هم روایت همان گروه مسافران است که حالا قرار می شود یک گلدسته را از مازندران به شهری دیگر ببرند. “ برای مشاهده عکس های سریال پایتخت ۲ کلیک کنید.
زیادی را پای گیرندگان تلویزیون نشاندند و دلیل ساخته شدن فصل دوم سریال هم استقبال مخاطبان از فصل اول بوده است…

فصل دوم سریال ستایش بیست سال بعد از فصل اول آن روایت می شود و لعیا زنگنه ایفاگر نقش ستایش است. داریوش ارجمند در نقش خودش و مهدی سلوکی در نقش ستایش، در فصل دوم سریال حضور دارند.

سریال پایتخت ۲ هم روایت همان گروه مسافران است که حالا قرار می شود یک گلدسته را از مازندران به شهری دیگر ببرند.

نکته بامزه اینجاست که در گیر و دار ساخته شدن این سریال های نسبتا موفق، سریال لوس و بی مزه میلیاردر هم در عنوانش «فصل اول» ذکر شده.

سریال «شهریار» دیگر مجموعه تلویزیونی کمال تبریزی است که زیاد در جذب خود موفق نبود. حالا باید منتظر این مجموعه جدید بود. “
می کند و قول ادامه ساخت خودش را به مخاطبان کم تعدادش داده است.

سریال سرزمین کهن ساخته کمال تبریزی یکی از مهم ترین سریال های سال آینده خواهد بود که در سری الف ویژه ساخته شده است. کمال تبرزی آثار درخشانی در سینما ساخته است و در تلویزیون هم سریال خوب دوران سرکشی را ساخته که این روزها از شبکه تماشا در حال پخش تکرار است. برای مشاهده عکس های سریال سرزمین کهن کلیک کنید.

سریال «شهریار» دیگر مجموعه تلویزیونی کمال تبریزی است که زیاد در جذب خود موفق نبود. حالا باید منتظر این مجموعه جدید بود.

مهدی مظلومی هم بارها سعی کرده خاطره خوب بدون شهر را در سریال های طنزش تکرار کند و خیلی ها امیدوارند تهران پلاک ۱ یک سریال کمدی موفق شود. برای مشاهده عکس های سریال تهران پلاک ۱ کلیک کنید. تیتراژ سریال تهران پلاک ۱ توسط بهنام علمشاهی اجرا شده است. برای دانلود تیتراژ سریال تهران پلاک ۱ کلیک کنید.

منبع: سیمرغ

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *