​​ توصیه های مفید مراقبت از بدن
Xبستن تبلیغات
>

توصیه های مفید مراقبت از بدن

توصیه های مفید مراقبت از بدن

در کنار تمام روتین های زیبایی مراقبت از بدنتان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه ی این راهنما می‌توانید چند ترفند کوتاه و کاربردی برای مراقبت از بدنتان بخوانید.

bf توصیه های مفید مراقبت از بدن

free توصیه های مفید مراقبت از بدن شما معمولا از پوست صورتتان لایه برداری می‌کنید، اما در مورد پوست بدنتان چطور؟ اگر میخواهید پوست بدنتان نیز نرم و صاف بماند، ۲ تا ۳ بار در هفته از لایه بردار استفاده نمایید تا پوست های مرده ی بدنتان از بین بروند…

free توصیه های مفید مراقبت از بدن توجه داشته باشید که داشتن یک رژیم غذایی متعادل هم، مانند مصرف آب کافی در طول روز چیزی است که به آن نیاز دارید تا علاوه بر تناسب وزن، بدن زیبایی نیز پیدا کنید.

free توصیه های مفید مراقبت از بدن بدن شما به مقدار مشخصی خواب احتیاج دارد، چرا که در طول خواب است که بدن شما مجددا انرژی گرفته و دوباره جوان می‌شود. برای داشتن چشمانی درخشان و رنگ و رویی سالم، باید هر شب ۷ تا ۸ ساعت بخوابید.

free توصیه های مفید مراقبت از بدن وقت گزاشتن برای حمام رفتن کمک خواهد کرد تا علاوه آسودگی اعصابتان، بدن شما نیز به خوبی استراحت کند و انرژی بگیرد. در‌واقع حمامی با روغن و نمک حمام معطر، بسیار برای شما مفید است.

free توصیه های مفید مراقبت از بدن فراموش نکنید که هر روز پوستتان را مرطوب کنید. مرطوب نگاه داشتن پوست از خشک شدن و چین و چروک افتادن آن جلوگیری می‌کند. اگر پوستتان خیلی خشک است، بجای لوسیون می‌توانید از کره ی بدن استفاده نمایید.

free توصیه های مفید مراقبت از بدن باشگاه رفتن و پیگیری یک برنامه ی تمیرینی به تنهایی کافی نیست، سعی کنید هر روز در برخی از تمرینات تنفسی عمیق، افراط کنید! این کار باعث می‌شود سیستم ایمنی بدنتان و همچنین تنفستان قوی شود.

گردآوری: patugh.ir
منبع: sorkhabsefidab.com


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>