ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۲

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۲

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام رشته محل‌های بدون آزمون دوره کارشناسی این دانشگاه از ساعت ۱۴ امروز از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org خبر داد.

ناصر اقبالی،رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در نشست خبری که امروز برگزار شد گفت: ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد از ساعت ۱۴ امروز از طریق سایت مرکز آزمون آغاز می شود که داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون نسبت به ثبت نام خود برای نیم سال دوم سال جاری بهمن ماه اقدام کنند.
این نوع پذیرش در دانشگاه آزاد برای اولین بار صورت می گیرد و نحوه ارزشیابی و پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم خواهد بود…

وی گفت: داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام متوسطه برای ثبت نام در حین دوره الزامی است و داوطلبانی که تا ۳۰ بهمن بتوانند موفق به دریافت گواهی پیش دانشگاهی شوند ثبت نام و ادامه تحصیل آن ها بلا مانع خواهد بود .

همچنین متقاضیان می توانند نسبت به انتخاب ۴ رشته شهر از یک مجموعه اقدام کنند و انتخاب های مجدد آن ها از سایر مجموعه های امتحانی محدودیت ندارد.

وی خاطر نشان کرد: پذیرش دانشجو در این دوره تنها برای نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۲ – ۹۱ معتبر بوده و پذیرفته شدگان امکان ثبت نام با تاخیر برای سال بعد را نخواهند داشت همچنین بیش از ۹۵ درصد از داوطلبان در استان های محل آزمون خود می توانند ثبت نام کنند در واقع اولویت بر بومی بودن است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *