سریال بیدار باش

سریال بیدار باش

اکبر عبدی و مجید صالحی کنار هم قرار گرفته‌اند تا دو نقش‌ اصلی یک سریال را که داستان آن مربوط به دوران جنگ است، روایت کنند.

این سریال «بیدار باش» نام دارد و اجمد کاوری آن را برای شبکه یک سیما کارگردانی می‌کند.

مشاهده عکس های سریال بیدار باش

مجید صالحی ایفاگر نقش گرزین به گزین یعنی پسر سلیمان است. او در این سریال به فروش و اجاره ویدئو و فیلم‌های ویدئویی مشغول است و اتفاقاتی که برایش به واسطه جدایی پدر و مادر به وقوع می‌پیوندد زمینه اعزام او به جبهه می‌شود.

رابعه اسکویی هم نقش مادر خانواده را بازی می‌کند. او در نقش مادری مهربان و دلسوز ظاهر شده که همیشه هوای پسرش، گرزین را دارد.

بازیگران سریال بیدار باش: اکبر عبدی، مجید صالحی، خاطره حاتمی، امیر رضا دلاوری، رابعه اسکویی،  امیر نوری، مهدی صبایی، حسین عابدینی، هادی کاظمی، ماشااله شاه مرادی زاده، عباس جمشیدی فر، رضا ناجی و سید جواد هاشمی

«سریال بیدار باش» با نام قبلی «جنگ بازی» قرار است با اتمام پخش سریال «حیرانی» بعنی از ۳۰ اردیبهشت‌ماه بر روی آنتن پخش این شبکه قرار بگیرد.

جواد نوروزبیگی که سریال«شوق پرواز» آخرین فعالیت او در مدیوم تلویزیون بوده است تهیه‌ کنندگی این مجموعه تلویزیونی را به عهده دارد.

این در ۱۳ قسمت توسط حسین تراب‌نژاد و پیمان جزینی به نگارش در آمده و داستان آن درباره‌ گروه‌های تئاتری است که در جبهه‌ها برنامه اجرا می‌کردند.

در ساخت این سریال محمد یمینی (مدیر تولید)، فرشته مهدی‌زاده (مجری طرح)، کامران کیان‌ارثی (صدابردار)، پیمان حسین‌سوری (طراح صحنه و لباس)، محمد قومی (طراح گریم) و آرش صادقی (عکاس) همکاری می‌کنند.

منبع: شبکه ایران

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *