اخراج این زن از المپیک بخاطر رابطه نامشروع

اخراج این زن از المپیک بخاطر رابطه نامشروع

نادیا دریگالا ورزشکار ۲۳ ساله‌ی آلمانی به اتهام داشتن ارتباط نامشروع با یکی از اعضای گروه‌های نئونازی از کاروان ورزشی آلمان حاضر در لندن اخراج شده است.

رابطه نامشروع زنی در المپیک

هیات رییسه‌ی کاروان ورزشی آلمان در المپیک خبر اخراج این وزشکار زن را تایید کرده است.

دریگالا متولد شهر روشتوک یکی از اعضای تیم قایقرانی زنان المپیک آلمان است که در بازی‌های المپیک لندن حاضر شده بود.

رابطه نا مشروع

وی ناچار شد اردوی ورزشکاران آلمان در دهکده المپیک را ترک کند.

فدراسیون ورزش‌های المپیکی آلمان با اعلام این خبر عنوان کرد: سرپرستان تیم ورزشی امروز از رابطه‌ی شخصی این ورزشکار اطلاع پیدا کردند.

این ورزشکار پس از گفت‌وگوهای طولانی با سرپرست تیم ورزشی آلمان تصمیم گرفت دهکده بازی‌ها را ترک و به آلمان بازگردد تا فشار کمتری به اعضای کاروان ورزشی آلمان در المپیک لندن وارد شود.

او با اتهام داشتن ارتباط نامشروع با محافل نئونازی روبه‌رو است

شبکه یک تلویزیون آلمان گزارش داد: این ورزشکار زن ۲۳ ساله با یکی از اعضای بلند پایه‌ی حزب راست افراطی آلمان ارتباط‌ هایی داشته است. هرچند بر اساس این گزارش، خود او در این حزب عضویت نداشته و به عقاید این حزب هیچ‌گونه علاقه‌ای نداشته است.

اتهام‌های وارده به این ورزشکار زن جدید نیست. او در پاییز گذشته هم با این دست اتهام‌ها روبه‌رو بود. نادیا در آن زمان قصد داشت به خدمت پلیس آلمان در آید، اما بر پایه‌ی همین اتهام‌ها نتوانست به عضویت نیروهای پلیس آلمان در بیاید.

یکی از اعضای هیات رییسه‌ی کاروان ورزشی آلمان درباره‌ی این رخداد عنوان کرد: در پایان بازی‌های المپیک گفت‌وگوی دیگری را با نادیا دریگالا خواهیم داشت و پس از آن درباره‌ی تصمیم‌های بعدی فکر خواهیم کرد.

این نخستین بار نیست که بازی‌ های المپیک لندن با موضوع نژاد پرستی رو به‌ رو می‌شود.

منبع : تکناز

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *