​​ حریفان تکواندو کاران ایرانی در المپیک

حریفان تکواندو کاران ایرانی در المپیک

حریفان تکواندو کاران ایرانی در المپیک

مسابقات تکواندو المپیک که از روز ۸ آگوست برابر ۱۸ مرداد برگذار خواهد شد. مسابقات تکواندو بازی‌ های المپیک ۱۲۸ تکواندوکار در ۸ وزن (۴ وزن زنان و ۴ وزن مردان) قرعه کشی شد و تکواندو کاران کشورمون رقیبان خود شناختند.

tekvando حریفان تکواندو کاران ایرانی در المپیک

طبق قرعه‌ کشی این رقابت‌ها محمد باقری معتمد در وزن ۶۸، کیلوگرم مردان اولین نماینده ایران است که روی شیاپ چانگ می‌ رود.

در قرعه‌ کشی این وزن باقری معتمد نفر دوم رنکینگ جهانی در انتهای جدول پنجشنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۶:۱۵ به وقت تهران به مصاف دیوید بوی از آفریقای مرکزی می‌رود.

باقری معتمد در صورت پیروزی بر این حریف گمنام خود در دور بعد به مصاف برنده دیدار روح‌الله نیک‌ پا از افغانستان، نفر هفتم رنکینگ جهانی و لنوفسکی از لهستان می‌رود.

سروت تازگل نفر اول رنکینگ جهانی از ترکیه هم در بالای جدول با با ترنس جنینگ از آمریکا روبه‌رو می‌شود.

در وزن ۸۰، کیلوگرم مردان یوسف کرمی نماینده ایران است که طبق برنامه او جمعه ۲۰ مرداد ساعت ۱۳:۴۵ به وقت تهران به مصاف “نیکلاس گارسیا هم” از اسپانیا می‌ رود. این اسپانیایی نفر پنجم رنکینگ جهانی در این وزن است.

از نکات جالب قرعه‌ کشی این وزن رویارویی رامین عزیزف نفر اول رنکینگ جهانی با استیون لوپز آمریکایی است. استیون لوپز پر افتخار ترین تکواندوکار تاریخ جهان است و رویارویی با نفر اول رده‌بندی جهانی فینال زودرس رقابت‌ها به شمار می‌رود. البته حذف یکی از این دو تکواندوکار باتجربه و قدرتمند مسلما به سود یوسف کرمی خواهد بود.

رامین عزیزف تکواندوکاری است که یوسف کرمی در فینال رقابت‌های گزینشی آذربایجان که موفق به کسب سهمیه شد، با او رقابت نکرد تا قهرمانی به عزیزف برسد.

در وزن ۶۷، کیلوگرم زنان سوسن حاجی‌ پور جمعه ۲۰ مرداد ساعت ۱۳:۰۰ به وقت تهران مقابل کارمن مارتون نفر هشتم رنکینگ جهانی از استرالیا می‌رود و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده‌ی تکواندو کاران مصر و سوئد روبرو خواهد شد.

منبع: ایسنا


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>